BONNIE Adult Cat with Beef -Суха храна за котки с вкус на телешко 10кг

BONNIE Adult Cat with Beef -Суха храна за котки с вкус на телешко 10кг

10кг
€21,00
Цена при разпродажба  €21,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
BONNIE Adult Cat with Beef -Суха храна за котки с вкус на телешко 10кг

BONNIE Adult Cat with Beef -Суха храна за котки с вкус на телешко 10кг

€21,00
Цена при разпродажба  €21,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,10/кг
С включени данъци.
Размер 10кг

Bonnie Beef Adult Cat food е пълноценна суха храна за котки от всички породи.

Комбинацията от съставки осигурява висококачествени протеини, омега-3 и омега-6 мастни киселини, които подпомагат здравето на кожата и козината, както и бирена мая за подсилване на имунната система.

Състав:  

Дехидратиран телешки протеин, пшеница, царевица, животинска мазнина, глутен, захарна тръстика, пилешки черен дроб, сол, ленено семе, бирена мая. Минерали:   Калций, Калиев хлорид, Желязо, Селен. Витамини:   Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 ( Ниацин) - B6 - B12 - B7 ( Биотин) - B9 ( Фолиева киселина), Vit. K, Холин

Начин на хранене:

Препоръчителните дневни дажби могат да варират в зависимост от възрастта, теглото и нивото на активност на вашата котка. Обикновено, за възрастна котка с тегло около 4 кг, препоръчителната дневна дажба е между 60 и 80 грама. Винаги осигурявайте прясна и чиста вода на разположение на вашата котка. При въвеждане на нова храна, препоръчително е това да става постепенно, смесвайки я със старата храна в продължение на няколко дни, за да се избегнат храносмилателни проблеми.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg