Brit Premium Adult Mini Breeds with Chicken – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 8 кг

Brit Premium Adult Mini Breeds with Chicken – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 8 кг

€27,50
Цена при разпродажба  €27,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Premium Adult Mini Breeds with Chicken – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 8 кг

Brit Premium Adult Mini Breeds with Chicken – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 8 кг

€27,50
Цена при разпродажба  €27,50 Обичайна цена 
Единична цена €3,44/кг
С включени данъци.

Brit Premium Adult Mini е висококачествена,балансирана суха храна,специално разработена да задоволи специфичните хранителни и енергийни нужди на кучетата от дребни породи на възраст над 12 месеца.Със своята оптимизирана формула,богата на ценни хранителни вещества,тя осигурява жизненост,отлична кондиция и здраве за Вашия малък любимец.

Ключови предимства:

  • Високо съдържание на месо (50% пилешко) - осигурява отличен вкус,перфектна смилаемост и оптимален източник на чист протеин за поддържане на здрава мускулатура
  • Здрава кожа и блестяща козина - благодарение на добавеното натурално масло от сьомга (богато на Омега 3 мастни киселини),козината става видимо по-гъста,копринена и мека
  • Силна имунна система - комбинацията от плодове,билки (карамфил,цитруси, розмарин) и куркума действа като мощен антиоксидант и подсилва естествените защитни сили на организма
  • Антистрес фактор и здраво сърце - специално подбраните съставки подпомагат сърдечната функция и помагат на малките кучета да се справят по-лесно с ежедневния стрес
  • Грижа за ставите - съдържа колаген,екстракт от зеленоуста мида и ракообразни,които поддържат хрущялите и ставите здрави и подвижни
  • Отлично храносмилане - използването на овесени ядки (древна зърнена култура с ниско съдържание на глутен) осигурява лесно усвояване без натоварване на деликатния стомашно-чревен тракт

Състав: 50% пилешко (включително дехидратирано и обезкостено),овес,пшеница,пилешка мазнина,царевица,сушена пулпа от ябълка,масло от сьомга (2%),дехидратирани пилешки дробчета,бирена мая,колаген,глюкозамин,юка шидигера,сушена лайка,сушени боровинки,сушен карамфил,сушени цитроси

Аналитичен състав:

  • Суров протеин: 28.0%
  • Сурови мазнини: 16.0%
  • Влакнини: 2.5%
  • Сурова пепел: 6.0%
  • Калций: 1.1%
  • Омега-6 мастни киселини: 1.85%

Препоръки за хранене:

Тегло на кучето (кг) Дневна дажба (г)
1 20
3 45
5 70
7 85
10 120
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг
Brit
Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with...7.0 kg
€56,00
€8,00/kg
Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг
Brit
Brit Care Adult All size Sensitive with Ven...12.0 kg
€78,00
€6,50/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg