Eminent Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна суха храна за котки с пилешко 10 кг

Eminent Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна суха храна за котки с пилешко 10 кг

10кг
€55,00
Цена при разпродажба  €55,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Eminent Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна суха храна за котки с пилешко 10 кг

Eminent Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна суха храна за котки с пилешко 10 кг

€55,00
Цена при разпродажба  €55,00 Обичайна цена 
С включени данъци.
Размер10кг

Формулата на храната бе създадена въз основа на хранителните нужди на организма на израсналите котки. Съдържа специални растителни фибри, които действат профилактично против образуването на космени топки и улесняват преминаването на храната през храносмилателната система. Оптималното ниво на лесно смилаеми белтъчини и мазнини гарантират отлична кондиция и виталност. Тауринът поддържа зрението в отлично състояние, а екстрактът от Юка подпомага имунитета на организма и потиска естествената миризма на изпражненията.

  • HAIRBALL КОНТРОЛ: Специалните растителни фибри улесняват преминаването на космите през храносмилателния тракт и предотвратяват образуването на космени топки.
  • pH КОНТРОЛ: Храната поддържа pH на урината в оптимални граници и по този начин въздейства профилактично срещу възникването на уринарни камъни.Червените боровинки осигуряват доброто състояние на пикочните пътища.
  • ИМУНИТЕТ: Бетаглюкани, MOS и FOS усилват имунната система. Витамин Е повишава имунитета и регенерацията на клетките. Юка усилва имунитета и намалява естествените миризми.

Съдържа най-малко 83 % протеини от животински произход. 330 г дехидратирано птиче месо в 1 кг храна отговаря на 1 230 г прясно месо.

Състав:

дехидратирано птиче месо (33 %), царевица, ориз (10 %), птичи мазнини, грах, царевичен протеин, хидролизирани птичи дробчета, ленено семе, растителни фибри, сушени ябълки, кокосово масло, MOS (мананолигозахариди), FOS (фруктоолигозахариди), бетаглюкани, таурин, комплекс от билки (коприва, плодове от анасон, Yucca schidigera), екстракт от червени боровинки, добавки (витамини, микроелементи, аминокиселини).

Аналитичен състав:
  • Протеини: 32 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Влакнини: 3 %

 

Инструкции за хранене:
Тегло на котка 3кг 4 кг 5 кг 6 кг 7 кг
Храна 50 гр 65 гр 80 гр 95 гр 110 гр
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Eminent Adult Cat Food with Salmon & Chicken - Пълноценна суха храна за котки със сьомга и пилешко 10 кг
Eminent
Eminent Adult Cat Food with Salmon & Chicken10.0 kg
€55,00
€5,50/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg