Eminent Adult Mini Gluten Free with Chicken -  Пълноценна храна за кучета от малки породи без глутен с пилешко и плодове 15 кг

Eminent Adult Mini Gluten Free with Chicken - Пълноценна храна за кучета от малки породи без глутен с пилешко и плодове 15 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Eminent Adult Mini Gluten Free with Chicken -  Пълноценна храна за кучета от малки породи без глутен с пилешко и плодове 15 кг

Eminent Adult Mini Gluten Free with Chicken - Пълноценна храна за кучета от малки породи без глутен с пилешко и плодове 15 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,00/кг
С включени данъци.

Малките гранули,тяхната структура и форма,са приспособени за кучета от дребните породи.Формулата отговаря на техните нужди за хранене,а лесно смилаемите белтъчини от качествено пилешко месо заедно с идеалното ниво на мазнините гарантират достатъчно енергия,отлично състояние и виталност.Храната спомага за поддържането на оптимално тегло,качествена козина,добър имунитет и гарантира добро храносмилане.

  • ИМУНИТЕТ:Бетаглюкани,MOS и FOS пребиотици усилват имунната система.Витамини E и C увеличават съпротивителните сили на организма,подкрепят защитата и регенерацията на клетките.
  • КОНДИЦИЯ:Есенциалните аминокиселини лизин и метионин са важни за обновяването на мускулната тъкан и подпомагат поддържането на добрата кондиция на животното.
  • ЗЪБИ:Идеалният размер на гранулите за възрастни кучета от малки и много малки породи и оптималното съотношение на калций и фосфор гарантират здрави зъби.

Съдържа най-малко 72 % протеини от животински произход.250 г дехидратирано птиче месо в 1 кг храна отговаря на 930 г прясно месо.

Състав:

Дехидратирано птиче месо (25 %),царевица,сорго (9 %),птичи мазнини,грах,ориз,царевичен протеин,хидролизирани птичи дробчета,сушени ябълки,цвеклови резенки,ленено семе,бирена мая,кокосово масло,MOS (мананолигозахариди),FOS (фруктоолигозахариди),бетаглюкани,комплекс от билки (коприва,плодове от анасон,Yucca schidigera),добавки (витамини,микроелементи,аминокиселини).

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 26 %
  • Сурови мазнини: 15 %
  • Сурова пепел: 7,1 %
  • Сурови влакнини: 3 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 5 кг 50 - 110
5 - 10 кг 110 - 150
10 - 20 кг 150 - 250
20 - 30 кг 250 - 360
30 - 45 кг 360 - 450
45+ кг 150+ х 3

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg