Enjoy Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

Enjoy Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

15кг
€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Enjoy Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

Enjoy Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
С включени данъци.
Размер15кг

Enjoy Adult Cat Food Chicken е пълноценна храна за израснали котки от всички породи, съдържаща витамини и минерали, необходими за оптималното развитие и състояние на вашата котка.

Благодарение на балансираните си натурални съставки, храната осигурява идеална грижа и цялостно укрепване на тялото.

Месото съдържа лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини. Те подпомат работата на защитните системи на организма и имат благоприятен ефект върху централната нервна система.

Комплексът от витамини, минерали и суроватъчен протеин правят тази храна силен имуностимулатор.

Тауринът е аминокиселина, която е невероятно важна за тялото на Вашия домашен любимец:

  • Укрепва имунната система и защитните функции на организма.
  • Подобрява функционирането на храносмилателната система, бъбреците и черния дроб.
  • Подкрепя гладкото функциониране на мозъка, нервната система и сърдечно-съдовата система.
  • Нормализира нивото на кръвна захар на котката.
Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица, животински мазнини, пшенични трици, царевичен глутен, дехидратирана сърцевина на захарно цвекло, аромат пилешки черен дроб, сол, ленени семена, суха пивоварна мая, таурин.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 27 %
  • Мазнини: 10 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %

 

Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
1 - 2 кг 30-45
2 - 3 кг 45-60
3 - 4 кг 60-80
4 - 5 кг 80-100
5 - 6 кг 100-120
6 - 7 кг 120-140
7 - 8 кг 140-160

 

Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

 

 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg