Happy Dog Junior NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с пилешко 15 кг

Happy Dog Junior NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с пилешко 15 кг

€51,50
Цена при разпродажба  €51,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Happy Dog Junior NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с пилешко 15 кг

Happy Dog Junior NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с пилешко 15 кг

€51,50
Цена при разпродажба  €51,50 Обичайна цена 
Единична цена €3,43/кг
С включени данъци.

Перфектна храна,съобразена с нуждите на младите кучета за оптимален растеж.От 7-ия месец темпът на растеж започва постепенно да се забавя.Ето защо храната трябва да бъде съобразена с променящите се протеинови и енергийни нужди на кучето,за да се предотвратят нарушения в растежа.Happy Dog Junior NaturCroq е съобразен с нуждите на младите кучета и осигурява хармоничен и здравословен растеж.Формулата на Happy Dog Junior NaturCroq,с ценни животински протеини и ценни пълнозърнести храни от местен произход,осигурява оптимално развитие.Ценните Омега 3 и Омега 6 мастни киселини гарантират лъскава козина.Тази вкусна храна също така съдържа ценни местни билки.

Пълноценна храна за млади кучета от средни до големи породи над 11 кг тегло в зряла възраст.За хранене от 7 месечна до 18 месечна възраст включително.

Състав:

Птичи протеин,пшенично брашно,царевично брашно,оризово брашно,пълнозърнеста царевица,месно брашно,преработен животински протеин,птичи мазнини,говежди мазнини,рибно брашно,хидролизиран черен дроб,цвеклова каша (обезмаслена),ябълково пюре (1,0 %),дрожди,пълнозърнест ечемик,моркови,зелен овес,слънчоглед (0,09 %),кресон,магданоз (общо зелени билки: 0,3 %).

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 26,0%
  • Сурови мазнини: 13,0%
  • Сурови влакнини: 2,5%
  • Сурова пепел: 7,0%
  • Калций: 1,6%
  • Магнезий: 0,11%
  • Омега-6 мастни киселини: 2,0%
  • Омега-3 мастни киселини: 0,2%
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg