Ljubimetz Cat Food with Bacon - Любимец храна за котки с бекон 10кг

Ljubimetz Cat Food with Bacon - Любимец храна за котки с бекон 10кг

10кг
€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Cat Food with Bacon - Любимец храна за котки с бекон 10кг

Ljubimetz Cat Food with Bacon - Любимец храна за котки с бекон 10кг

€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Единична цена €1,55/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Любимец - Бекон e пълноценна храна за котки, съставена по премиум формула. Балансираният състав на рецептата с прясно свинско и телешко месо благоприятства оптималното снабдяване с висококачествени животински протеини, които правят храната изключително питателна. Свинското и телешкото са източници на витамини от група B, особено B12 и на минерали като желязо, цинк и селен. Съдържа и важната за котките аминокиселина - таурин. Всички грижливо подбрани съставки, с високи хранителни стойности, гарантират максимално усвояване на хранителните вещества.

Компонентен състав

Дехидратирано свинско месо, дехидратирано телешко месо, ориз, царевично брашно, грах, хидролизиран животински протеин, прясно свинско и телешко месо /мин 5%/, животинска мазнина, бульон от свинско и телешко месо, хидролизиран свински черен дроб, бирена мая /дрожди/, цвеклов пулп, яйца, рибено масло от сьомга,  витаминно-минерален премикс, антиоксидант, консервант, сол /натриев хлорид/.

Аналитичен състав

Суров протеин 30%, сурови мазнини 15%, сурови влакнини 2,3%, сурова пепел 7%.

 

ljubimetz cat food - Bacon - kibble

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg