Ljubimetz Energy - Пълноценна храна за кучета с повишена физическа активност 10 кг

Ljubimetz Energy - Пълноценна храна за кучета с повишена физическа активност 10 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Energy - Пълноценна храна за кучета с повишена физическа активност 10 кг

Ljubimetz Energy - Пълноценна храна за кучета с повишена физическа активност 10 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,50/кг
С включени данъци.

Любимец Енергия е пълноценна храна за големи кучета с високо ниво на активност.Тези кучета (ловни,полицейски,спасителни,пазачи,състезателни и др.) се нуждаят от специализирана храна,съобразена с техните нужди.Любимец Енергия насърчава изграждането на здрава мускулатура,благодарение на високото съдържание на животински протеин.Храната е с отлични смилаемост и усвояемост.Съдържа важни и ценни мазнини,и намалено количество растителни фибри.Комбинацията от свинска мазнина и масло от съомга осигурява високоусвоима енергия за растеж,както и всичко необходимо за гладката кожа и бляскавата козина на Вашия любимец.

Състав:

Дехидратирано говеждо,свинско и пилешко месо 40%,ориз,царевица,говежда и свинска мазнина,обезкостено свинско месо и говежди черен дроб мин 5%,грах,картофено брашно,автолизирана бирена мая,цвеклов пулп,масло от сьомга,слънчогледово масло,бульон от свински черен дроб,сушена ябълка,билков микс,витаминно-минерален премикс,глюкозамин 0,01%,хондроитин 0,005%,консервант,антиоксидант натурален,натриев хлорид.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 28%
  • Сурови мазнини: 14%
  • Сурови влакнини: 1,95%
  • Сурова пепел: 7%
  • Калций: 1,80%
Препоръки за хранене:

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г
15 кг 215 г 250 г
20 кг 260 г 300 г
25 кг 305 г 350 г
35 кг 380 г 435 г
45 кг 450 г 515 г
60 кг 550 г 625 г
70 кг 610 г 695 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg