Ljubimetz Veal - Пълноценна храна за големи кучета с телешко 10 кг

Ljubimetz Veal - Пълноценна храна за големи кучета с телешко 10 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Veal - Пълноценна храна за големи кучета с телешко 10 кг

Ljubimetz Veal - Пълноценна храна за големи кучета с телешко 10 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,00/кг
С включени данъци.

Любимец Телешко месо е пълноценна монопротеинова храна за големи кучета,разработена по специална хипоалергенна формула.Съдържа телешко месо,което доставя лесноусвоим животински протеин.То е чудесен хранителен източник на желязо и фосфор,които са от съществено значение за енергията и здравословния растеж на кучето.Наличието на цинк в протеина на телешкото месо спомага за поддържане на силен имунитет.Телешкото е богат източник на Омега 3 и линолова киселина,чиято функция е да блокира мастния растеж и да ускорява метаболизма.Балансираните нива на витамини и разнообразието от аминокиселини в телешкото допринасят за пълноценното хранене на вашия домашен любимец.

Състав:

Свежо и дехидратирано телешко месо /44%/,ориз,картоф,царевица,грах,телешка мазнина,бульон от варено телешко месо,хидролизиран черен дроб,цвеклов пулп,ябълка,розмарин,витаминно - минерален премикс,глюкозамин,хондроитин,антиоксидант,инхибитор на плесени.

Аналитичен състав:

  • Суров протеин: 27%
  • Сурови мазнини: 15%
  • Сурова пепел: 8%
  • Влакнини: 2,5%
  • Калций: 1,6%
Препоръки за хранене:

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г
15 кг 215 г 250 г
20 кг 260 г 300 г
25 кг 305 г 350 г
35 кг 380 г 435 г
45 кг 450 г 515 г
60 кг 550 г 625 г
70 кг 610 г 695 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg