Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг

Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг

10кг
€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг

Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг

€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Единична цена €4,25/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Happy Cat Minkas Junior Care съдържа ценни протеини и висококачествени съставки като омега-3 и омега-6 мастни киселини. Добре балансираната формула с вкусно птиче месо е специално адаптирана към нуждите на младите котки. Пълноценната храна е идеална за котки от 13-ата седмица и осигурява на вашата котка всичко, от което се нуждае - за хармоничен растеж. Нашата рецепта с високо съдържание на висококачествени животински протеини е 100% натурална и балансирана. Тази вкусна суха храна съдържа много витамини и минерали и подпомага имунната система. Нашите рецепти естествено не съдържат изкуствени ароматизатори и консерванти. Поглезете котката си с нашата храна Minkas Junior Care с нейния плътен и богат вкус.

Състав:

животински протеин* (30% от птиче месо), масла и мазнини, картофи*, царевица, царевично брашно, пшеница, месно брашно, хидролизиран протеин, рибно брашно, цвеклова каша* (обезмаслена), лигноцелулоза, ябълково пюре*, натриев хлорид, юка шидигера* (0,04%);

Аналитичен състав:

  • суров протеин: 32,0%
  • сурови мазнини: 18,0%
  • сурови влакнини: 2,5%
  • сурова пепел: 7,0%
  • калций: 1,35%
  • омега-6 мастни киселини: 3,5%
  • омега-3 мастни киселини: 0,4%

Инструкции за хранене:

Възраст в месеци Количество храна (гр/ден) за средни породи (до 5 kг) Количество храна (гр/ден) за големи породи (до 6 - 8 kг)
4* 60 90
5* 60 90
6* 70 100
7 75 105
8-9 80 110
10-12 70 105
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг
Happy Cat
Minkas Sterilised with Poultry10.0 kg
€42,50
€4,25/kg
Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг
Happy Cat
Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb10.0 kg
€38,50
€3,85/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg