Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг

Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг

10кг
€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг

Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг

€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Единична цена €4,25/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Happy Cat Minkas Sterilised Poultry е специално адаптирана към нуждите на кастрираните котки. Балансираната пълноценна храна с намалено съдържание на мазнини и оптимално количество засищащи фибри помага на котката ви да поддържа идеалното си тегло. Нашата рецепта, с висок дял на ценни животински протеини, е 100% натурална и балансирана. Тази вкусна суха храна съдържа много витамини и минерали и подпомага имунната система. Нашите рецепти са естествено без изкуствени ароматизатори и консерванти.

Поглезете котката си с нашето стерилизирано птиче месо Minkas с неговия плътен и богат вкус. Вкусната храна е богата на омега-3 и омега-6 мастни киселини, които поддържат здрава козина и кожа.

Състав:

животински протеин* (22% от птиче месо), царевица, месно брашно, пшенично брашно, пшеница, царевично брашно, лигноцелулоза, хидролизиран протеин*, масла и мазнини, рибно брашно, цвеклова каша* (обезмаслена), ябълково пюре*, натриев хлорид, калиев хлорид, юка шидигера* (0,04%);  

Аналитичен състав:

  • суров протеин: 33,0%
  • сурови мазнини: 9,0%
  • сурови влакнини: 5,0%
  • сурова пепел: 7,0%
  • калций: 1,0%
  • омега 6 мастни киселини: 2,0%
  • омега 3 мастни киселини: 0,2%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката в кг Количество храна (гр/ден)за котка на закрито Количество храна (гр/ден)за котка на открито
2 30 40
3 40 50
4 50 60
5 60 70
6 65 80
7 75 90
8 80 95
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг
Happy Cat
Minkas Junior Care with Poultry10.0 kg
€42,50
€4,25/kg
Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг
Happy Cat
Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb10.0 kg
€38,50
€3,85/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg