N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг

N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг

€76,00
Цена при разпродажба  €76,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг

N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг

€76,00
Цена при разпродажба  €76,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,33/кг
С включени данъци.

Пълноценна суха храна без зърнени култури за кучета от средни и едри породи в зряла възраст над 1 година. Рецепта с глиганско месо, тиква и ябълка.

N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds с глиганско месо, тиква и ябълка, накратко:

  • Подходяща за пораснали кучета от средни и едри породи над 1 година
  • 96% от протеините са с животински произход
  • С месо от див глиган – висококачествен и лесносмилаем източник на протеин
  • С тиква и ябълка – естествени източници на фибри, витамини и антиоксиданти
  • С пребиотици, инулин и псилиум за добро храносмилане и здрава чревна флора
  • С глюкозамин и хондроитин за здрави стави
  • Омега 3 и Омега 6 мастни киселини за здрава кожа и блестяща козина
  • Без зърнени култури и глутен – с нисък гликемичен индекс
  • Без ГМО и без изкуствени консерванти

Пълноценна формула с висококачествени натурални съставки, създадена да поддържа доброто здраве, храносмилането и активния начин на живот на порасналите кучета.

Състав:

Прясно обезкостено глиганско (24%), дехидратирано глиганско месо (22%), скорбяла от грах (20%), дехидратирана тиква (5%), дехидратирани цели яйца, рибено масло, растителни фибри от грах, сушени моркови, сушена люцерна, инулин, фрукто-олигозахариди, мано-олигозахариди, сушена ябълка (5%), спанак на прах, псилиум (0.3%), нар на прах, касис на прах, сладък портокал на прах, боровинки на прах, натриев хлорид, сушена бирена мая, куркума (0.2%), глюкозамин, хондроитин сулфат, екстракт от невен (източник на лутеин).

Аналитичен състав:
  • Протеини: 30,00%
  • Масла и мазнини: 18,00%
  • Фибри: 2,90%
  • Пепел: 6,60%
  • Калций: 1,20%
  • Омега-6: 3,30%
  • Омега-3: 0,90%
Препоръка за хранене:
Тегло на кучето Активност <1 час 1–3 часа активност
25–35 кг 345–430 г 430–540 г
35–45 кг 430–510 г 540–640 г
45–60 кг 510–620 г 640–775 г
60–70 кг 620–685 г 775–860 г
70–90 кг 685–815 г 860–1015 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg