N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг

N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг

€47,50
Цена при разпродажба  €47,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг

N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг

€47,50
Цена при разпродажба  €47,50 Обичайна цена 
Единична цена €6,79/кг
С включени данъци.

Пълноценна суха храна без зърнени култури за кучета от дребни породи в зряла възраст над 1 година. Рецепта с пилешко, тиква и нар.

N&D Pumpkin Adult Small Breeds е пълноценна гама храни, без зърнени култури, с 96% протеини от животински произход и с тиква.

  • Здравословна и вкусна храна с подбрани съставки
  • С тиква - богата на бета-каротин и естествени антиоксиданти, поддържа имунната и сърдечно-съдовата система, съдържа разтворими влакнини и подпомага работата на червата
  • С пилешко – източник на протеин с висока биологична стойност, с усвояемост до 95%, от свободно отглеждани италиански пилета
  • Нар - източник на витамини В, витамин С, калий и антиоксидантни полифеноли
  • С пребиотици, фибри, инулин и псилиум за по-добро храносмилане и усвояване на микроелементи
  • С хондроитин и глюкозамин за здрави стави
  • Богати на ненаситени мастни киселини за здрава кожа и лъскава козина
  • С натурални антиоксиданти за силна имунна защита
  • Нисък гликемичен индекс - постепенно освобождаване на енергията през целия ден
  • Без GMO и без глутен

Избирайки Natural & Delicious, Вие давате на любимеца си не само здравословна, но и вкусна храна, с подбрани съставки с най-високо качество.

Състав:

Прясно обезкостено пиле (24%), дехидратирано пилешко месо (22%), скорбяла от грах (20%), пилешка мазнина, дехидратирана тиква (5%), дехидратирани цели яйца, прясна херинга, дехидратирана херинга, рибено масло, растителни фибри от грах, сушени моркови, сушена люцерна, инулин, фрукто-олигозахариди, мано-олигозахариди, нар на прах (0.5%), сушена ябълка, спанак на прах, псилиум (0.3%), касис на прах, сладък портокал на прах, боровинки на прах, натриев хлорид, сушена бирена мая, куркума (0.2%), глюкозамин, хондроитин сулфат, екстракт от невен (източник на лутеин).

Аналитичен състав:
  • Протеини: 30,00%
  • Масла и мазнини: 18,00%
  • Фибри: 2,90%
  • Пепел: 7,00%
  • Калций: 0,90%
  • Омега-6: 3,30%
  • Омега-3: 0,90%
  • DHA: 0,50%
  • EPA: 0,30%
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1–3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 115 г
10 кг 165 г 185 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with B...12.0 kg
€76,00
€6,33/kg