N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with Duck – Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи и аспержи 7 кг

N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with Duck – Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи и аспержи 7 кг

€62,00
Цена при разпродажба  €62,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with Duck – Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи и аспержи 7 кг

N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with Duck – Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи и аспержи 7 кг

€62,00
Цена при разпродажба  €62,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,86/кг
С включени данъци.

N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered с патешко, броколи и аспержи е висококачествена беззърнена храна за кастрирани кучета от дребни породи над 1 година. Формулата е създадена за поддържане на оптимално тегло, добро храносмилане и отлично общо здраве.

N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered с патешко, броколи и аспержи, накратко:

  • Подходяща за кастрирани кучета от дребни породи над 1 година
  • Над 90% от протеините са с животински произход
  • С патешко месо – висококачествен и лесносмилаем източник на протеин
  • С киноа – суперхрана, богата на аминокиселини, минерали и антиоксиданти
  • С пребиотици, инулин и псилиум за добро храносмилане и здрава чревна флора
  • С глюкозамин и хондроитин за поддържане здравето на ставите
  • Омега-3 и Омега-6 мастни киселини за здрава кожа и лъскава козина
  • Без зърнени култури и глутен – с нисък гликемичен индекс за по-добър контрол на теглото
  • Без ГМО

Пълноценна формула, която подпомага поддържането на идеално тегло, здравословно храносмилане и активен начин на живот при кастрирани кучета.

Състав:

Обезкостено патешко (20%), дехидратиран патешки протеин (20%), сладък картоф, изсушена пулпа от цвекло, сушени яйца, екстракт от семена на киноа (8%), пилешка мазнина, дехидратиран протеин от херинга, грахови влакнини, ленено семе, рибено масло (от херинга), сушени броколи (2,5%), сушени аспержи (2,5%), фрукто-олигозахариди, екстракт от дрожди (източник на мано-олиго-захариди), целулоза на прах, сушени бирени дрожди, люспи и семена от псилиум, натриев хлорид, глюкозамин, хондроитин сулфат.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 30,00%
  • Влага: 9,00%
  • Сурови мазнини: 11,00%
  • Сурови влакнини: 5,70%
  • Сурова пепел: 7,80%
  • Калций: 1,20%
  • Магнезий: 0,10%
  • Омега-6 мастни киселини: 2,00%
  • Омега-3 мастни киселини: 0,30%
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 115 г
10 кг 165 г 185 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg