N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Tropical fruits – Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове 10 кг

N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Tropical fruits – Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове 10 кг

€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Tropical fruits – Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове 10 кг

N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Tropical fruits – Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове 10 кг

€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,30/кг
С включени данъци.

Пълноценна суха храна за подрастващи, бременни или кърмещи кучета от средни и едри породи. Рецепта с агнешко, спелта, овесени ядки и тропически плодове.

Natural & Delicious Tropical Selection е пълноценна гама храни със стари сортове зърнени култури, селекция от тропически плодове и с 90% протеини от животински произход.

  • Здравословна и вкусна храна с подбрани съставки
  • Със стари сортове зърнени култури с нисък гликемичен индекс, които насърчават продължителното чувство за ситост
  • С разнообразни тропически плодове като банан, киви, манго, папая и ананас, богати на витамини, минерали и антиоксиданти
  • С агнешко – висока биологична стойност, благодарение на естествените си есенциални мастни киселини. Агнета, хранени с трева на пасища в Нова Зеландия, са свободни от антибиотици и хормони.
  • С пребиотици, фибри, инулин и псилиум, които регулират стомашно-чревната флора, подобряват храносмилането и оптималното усвояване на микроелементи
  • С хондроитин и глюкозамин за здрави стави
  • Богати на ненаситени мастни киселини за здрава кожа и лъскава козина
  • С натурални антиоксиданти за силна имунна защита

Избирайки Natural & Delicious, Вие давате на любимеца си не само здравословна, но и вкусна храна с подбрани съставки с най-високо качество, създадена след години проучвания от екипа на Farmina Vet Research в сътрудничество с Катедрата по хранене на животни в Неаполския университет.

Състав:

Агнешко (20%), дехидратиран агнешки протеин (20%), спелта (10%), овесени ядки (10%), пилешка мазнина, дехидратиран протеин от херинга, сушен пулп от цвекло, рибено масло (от херинга), моркови, брашно от люцерна, инулин, фруктоолигозахариди, екстракт от дрожди (източник на мано-олигозахариди), сушен банан (0,5%), сушено киви (0,5%), сушено манго (0,5%), сушена папая (0,5%), сушен ананас (0,5%), сушен спанак, люспи и семена от псилиум, натриев хлорид, суха бирена мая, куркума, екстракт от aloe vera.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 30,00%
  • Влага: 9,00%
  • Сурови мазнини: 20,00%
  • Сурови влакнини: 2,70%
  • Сурова пепел: 8,00%
  • Калций: 1,15%
Препоръки за хранене:
Възраст в месеци крайно тегло 26 кг крайно тегло 30 кг крайно тегло 40 кг крайно тегло 44 кг
2 месеца 265 г 295 г 370 г 400 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg