Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

1.5кг
€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,33/кг
С включени данъци.
Размер1.5кг

Pro Plan Adult Chicken е суха храна за котки с вкус на пиле, подходяща за пораснали котенца. Продуктът комбинира всички жизненоважни хранителни вещества, включително витамини C и D. Благодарение на коластрата, имунната система се засилва, а съдържанието на Optistart предотвратява появата на чревни възпаления и дискомфорт. Храната е подходяща и за кастрирани котенца, поради намаленото съдържание на мазнини, а количеството протеин подпомага по-добра хранителна поносимост. Изключително вкусна рецепта, която може да задоволи дори и най-капризните сред котките.

Ползи:

  • Натурални фибри, помагащи за контрол на топки от косми
  • Висококачествен протеин, включващ пиле като първа съставка
  • Високо ниво на протеин, помагащо на котките да поддържат здравословно тегло
  • Антиоксиданти за здраве на имунната система
  • Натурални пребиотични влакна, произхождащи от корен от цикория, подпомагащи здравето на храносмилателната система
  • Богата на омега мастни киселини за здрава козина и кожа

Състав:
Пиле, пивоварен ориз, царевичен глутен, пилешко брашно, яйчен продукт, соев протеин, животински мазнини, рибно брашно, целулоза на прах, пшенично брашно, черен дроб, соя, желатин, инулин.

Аналитичен състав:

  • Протеин: 40%
  • Сурови мазнини: 16%
  • Влага: 12%
  • Сурови влакнини: 2%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката (кг)

Суха храна (гр)

2 — 4 30 — 60
4 — 6 60 — 85
6 — 8 85 — 115


Винаги оставяйте прясна вода за пиене!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg