Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за кастрирани котки със сьомга 1.5 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за кастрирани котки със сьомга 1.5 кг

1.5кг
€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за кастрирани котки със сьомга 1.5 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за кастрирани котки със сьомга 1.5 кг

€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,33/кг
С включени данъци.
Размер1.5кг

Храната PRO PLAN® Sterilised Adult със сьомга осигурява всички хранителни вещества, от които твоята котка се нуждае за ежедневна жизненост и дългосрочно здраве. Съдържа OPTIRENAL, защитна хранителна смес, която спомага за поддържането на бъбреците здрави. OPTIRENAL® е специална комбинация от съставки, включващи антиоксиданти, аргинин и омега-3 мастни киселини.

Формулата е добре балансирана, за да помогне на кастрираните котки да останат в добро здравословно състояние. Нивата на протеин, мазнини и въглехидрати са специално адаптирани, за да поддържат идеалното телесно тегло при кастрираните котки. Хрупкавата текстура на гранулата е доказано, че предпазва зъбите от натрупване на плака и зъбен камък.

PRO PLAN® Sterilised Adult със сьомга:

  • ограничава риска от заболявания на долните пикочни пътища при котки;
  • поддържа идеалното телесно тегло: тя е с високо съдържание на протеини (41%), с добавени фибри и с ниско съдържание на въглехидрати. Указанията за хранене са адаптирани към по-ниските енергийни нужди на кастрираните котки;
  • допринася за предпазване на зъбите от плака и отлагане на зъбен камък: хрупкавите гранули намаляват плаката и отлагането на зъбен камък чрез механично действие.

Състав:

Висококачествена сьомга (20% ,включително глава, кости, месо), изсушен птичи протеин, ориз, царевично протеиново брашно, пшеничен глутен, пшеница, пшенична сърцевина, сушени растителни влакна, яйчен прах, минерали, животински мазнини, хидролизат, мая, рибено масло.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 41%
  • Съдържание на мазнини: 12%
  • Сурова пепел: 7,5%
  • Хранителни влакнини: 4,0%

 

Инструкции за хранене:

Тегло на котката (кг)

Суха храна (гр)

Суха храна (гр) и пауч

2 25 5 + 1 пауч
3 40 20 + 1 пауч
4 55 30 + 1 пауч
5 65 45 + 1 пауч
6 80 60 + 1 пауч
над 6 кг +15 гр/кг +15 гр/кг + 1 пауч

 

Винаги оставяйте прясна вода за пиене!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg