Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг

10кг
€81,50
Цена при разпродажба  €81,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг

€81,50
Цена при разпродажба  €81,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,15/кг
С включени данъци.
Размер10кг

PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN с OPTISTART® и Коластра, богата на пилешко месо суха храна за малки котенца до 12 месеца е пълноценна храна, която съдържа формула от специални хранителни съставки. С добавената съставка Коластра, първото майчино мляко, OPTISTART® подсилва естествените защити на котенцата, помагайки им да се борят с всекидневните предизвикателства и да изграждат силна имунна система, която да поддържа здравето им в дългосрочен план.

След проведено проучване от PURINA® е установено, че котенца, които приемат храна допълнена с животинска Коластра, показват 50% по-ефикасен отговор към CDV ваксината в сравнение с контролна група. Добавянето на Коластра и Salibra 70 помага за поддържането на по-високи нива на антитела в организма на котенцата, в сравнение с тези, в чиято храна липсва добавена Коластра.

Тази суха храна комбинира всички жизненоважни хранителни вещества, включително витамини С и D, DHA и Коластра, във високопротеинова диета за малки котенца. OPTISTART® доказано подсилва чревното здраве на малкото коте и намалява риска от разстройство. Съдържа всички необходими хранителни вещества, от които твоето коте се нуждае, за да расте здраво. Храната е подходяща за всички котета на възраст между 6 седмици и 12 месеца, както и за бременни/кърмещи котки. Формулата е експертно балансирана, за да осигури хранителна подкрепа през първата година от живота на твоето коте. Високото съдържание на протеин подсилва растежа. 

PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN с OPTISTART® и Коластра с пилешко месо:

  • съдържа OPTISTART® с говежда коластра, за която е доказано, че подобрява локалната и системната имунна система на котето: усилва образуването на секреторен IgA (sIgA) в червата и кръвните нива на специфичен за ваксината IgG след ваксинация;
  • допринася за здравето на очите и развитието на мозъка;
  • съдържа естествен източник на DHA, което е много важно за оптималното развитие на клетките на ретината и на невроните;
  • допринася за здравословния растеж на костите и мускулите;
  • съдържа високо ниво на протеини (40%) за стимулиране на развитието на мускулна маса без мазнини и балансирани минерали за здравословен костен растеж.
Състав:

Пилешко месо (20%), дехидратиран птичи протеин, ориз, пшенично глутеново брашно, животинска мазнина, царевица, царевично глутеново брашно, концентриран протеин от грах, царевично нишесте, яйчен прах, минерали, хидролизат, мая, рибено масло, коластра (0.1%).

Аналитичен състав:
  • Протеини: 40%
  • Съдържание на мазнини: 20%
  • Влажност: 6%
  • Омега-6 мастни киселини: 3.30%
  • Омега-3 мастни киселини: 3.03%
Инструкции за хранене:

Възраст (седмица)

Дневна дажба

6 - 12 20 - 75 гр
12 - 26 45 - 100 гр
26 - 52 100 гр

Винаги осигурявайте на разположение прясна и чиста вода!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Tu...10.0 kg
€85,00
€8,50/kg