Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг

Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг

7 кг
€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг

Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг

€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,43/кг
С включени данъци.
Разфасовка

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Digestion с агнешко месо съдържа лесносмилаеми съставки в балансирано съотношение.Тя осигурява на вашия космат приятел всички важни хранителни вещества и жизненоважни субстанции,лесносмилаема е и чудесна на вкус.

Основната съставка в тази храна е агнешкото месо,което е лесноусвоим източник на протеини.Въглехидратите са набавени отновно от ориз и царевица.PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Digestion с агнешко осигурява на кучето Ви и пребиотици,които подпомагат чревната флора.Благодарение на състава си,богат на жизненоважни хранителни вещества,тази вкусна суха храна е подходяща за ежедневно хранене на четириногия ви приятел.

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Digestion с агнешко,накратко:
  • Балансирана суха храна за пораснали кучета от малки породи
  • Висококачествени късчета агнешко месо като основна съставка:чудесно на вкус,изночник на висококачествени протеини
  • Лесносмилаема:съставка с добра усвоимост,подходящи за кучета с чувствително храносмилане
  • Съдържа пребиотици:могат да поддържат балансирана чревна флора
  • Високо съдържание на протеини:подпомага изграждането и поддържането на мускулната маса
  • Ориз и царевица като източници на въглехидрати:рецепта без пшеница,подходяща за кучета с определени непоносимости и алергии
Състав:

Висококачествено агнешко месо (20%, включително бял дроб и черен дроб),сушен птичи протеин,ориз (16%),царевица,животински мазнини,протеиново брашно от царевица,сушено кълцано цвекло (5%),храносмилателни ензими,соево брашно,царевичен грис,сушени яйца,минерали,рибено масло,мая. 

Аналитичен състав:
Суров протеин 28.0 %
Мазнини 17.0 %
Сурови влакнини 2.5 %
Сурова пепел 7.5 %

 

Препоръки за хранене:

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Digestion с агнешко е самостоятелна храна за кучета.

Тегло на кучето 1 час активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г

Винаги трябва да е осигурена прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy Start with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy ...7.0 kg
€46,00
€6,57/kg
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday Nutrition with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday...7.0 kg
€43,00
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко 12 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Ch...12.0 kg
€62,00
€5,17/kg