Reflex Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за израснали котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

Reflex Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за израснали котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

15кг
€50,40
Цена при разпродажба  €50,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за израснали котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

Reflex Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за израснали котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

€50,40
Цена при разпродажба  €50,40 Обичайна цена 
Единична цена €3,36/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Качествена и пълноценна храна от висок клас за израснали котки от всички породи с пилешко месо.

Основата е висококачествено пилешко месо — източник на лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които поддържат здрава мускулатура, кожа и блестяща козина, както и защитните системи и нервната система на организма.

Благодарение на добавените ленено семе и бирена мая, храната балансира нивата на Омега 3 и 6, заздравява кожата и прави козината сияйна. Комплексът CitriStim (богат на манан-олигозахариди, бета глюкани и фибри) подобрява работата на стомашно-чревния тракт и засилва имунната система.

Храната съдържа и важни витамини, минерали и антиоксиданти, които подкрепят имунната система и предпазват от заболявания, както и таурин — важен за здравето на очите, сърцето и нервната система. Специално добавената Юка Шидигера ограничава неприятната миризма от изпражненията.

Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица, животински мазнини, царевичен глутен, аромат дроб, сол, суха пивоварна мая, ленени семена, таурин, МОС (манан олигозахариди), бета-глюкан, юка, куилая.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 32 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 2 %
  • Фибри: 3 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 2 кг 25 - 35
3 - 4 кг 55 - 75
5 - 6 кг 90 - 110
7 - 8 кг 130 – 145

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg