Reflex Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

Reflex Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

15кг
€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

Reflex Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки от всички породи с пилешко месо 15 кг

€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Единична цена €3,64/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Висококачествена пълноценна храна за котенца от всички породи с пилешко.

Основата е пилешко месо — източник на лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните сили и нервната система. Храната е специално разработена от диетолози и съдържа всички хранителни вещества, необходими за нормалния растеж и развитие на котенцето.

Благодарение на добавените ленено семе и бирена мая, храната балансира нивата на Омега 3 и 6, заздравява кожата и прави козината сияйна. Комплексът CitriStim (богат на манан-олигозахариди, бета глюкани и фибри) подобрява работата на стомашно-чревния тракт и засилва имунната система.

Reflex Kitten съдържа витамини, минерали и антиоксиданти, необходими за здравия растеж, които подпомагат очите, имунната система и сърдечно-съдовите функции. Специално формулираните Омега-3 и Омега-6 мастни киселини са важни за развитието на мозъка, нервната система, кожата и козината. Специално добавената Юка Шидигера ограничава неприятната миризма от изпражненията.

Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица , животински мазнини, царевичен глутен, ориз, овкусен черен дроб, сол, ленено семе, суха бирена мая, таурин, МОС (манан олигозахариди), бета-глюкан, юка.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 37 %
  • Мазнини: 20 %
  • Пепел: 2 %
  • Фибри: 3.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
0,5 - 1 кг 30 - 40
1 - 2 кг 40 - 70
2 - 3 кг 70 - 90
3 - 4 кг 90 - 110
4 - 5 кг 110 - 125

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg