Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг

Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг

1.5кг
€7,40
Цена при разпродажба  €7,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг

Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг

€7,40
Цена при разпродажба  €7,40 Обичайна цена 
Единична цена €4,93/кг
С включени данъци.
Размер1.5кг

Пълноценна супер премиум храна за подрастващи котки с пилешко месо от всички породи.

Пилешкото месо е източник на лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните системи и нервната система. Храната балансира нивата на Омега 3 и 6, заздравява кожата и прави козината сияйна.

Оптималните нива на високоусвояеми протеини и енергия, подсилени от L-карнитин, гарантират правилното развитие на мускулите и органите. Комплексът от органични витамини, минерали и суроватъчен протеин прави храната силен имуностимулатор. Специално добавената Юка Шидигера ограничава неприятната миризма от изпражненията.

Състав:

Хидролизиран пилешки протеин, царевица, ориз, пилешки мазнини, псилиум фибри, фибри от захарна тръстика, влъкна от захарно цвекло, аромат на черен дроб, витамини и минерали, DL-метионин,бирена мая, ленено семе, ксило-олигозахариди, сол, юка шидигера, Л-карнитин, антиоксиданти. 

Аналитичен състав:

  • Протеини: 34 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 4 %

 

Инструкции за хранене
Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Тегло на котето
0.5 кг 1 кг 1.5 кг 2 кг 2.5 кг 3 кг
Дневна дажба 24 - 26 43 - 47 48 - 53 52 - 58 57 - 63 62 - 68

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg
Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг
Reflex
Reflex Plus Skin Care with Salmon15.0 kg
€58,80
€3,92/kg