Reflex Plus with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко месо и ориз 15 кг

Reflex Plus with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко месо и ориз 15 кг

15кг
€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко месо и ориз 15 кг

Reflex Plus with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко месо и ориз 15 кг

€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Единична цена €3,64/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Пълноценна супер премиум храна за израснали котки от всички породи с агнешко месо и ориз.

  • Основният протеин е от агнешко месо, което прави храната изключително нежна към храносмилателната система. Това я прави подходяща при хранителни нетолерантности или алергии или за борба с кожни раздразнения.
  • Храната заздравява кожата и прави козината искряща благодарение на подходящото количество Омега 3 и 6.
  • Комплексът от органични витамини, минерали и суроватъчен протеин правят тази храна силен имуностимулатор, като съшо така помагат за правилното развитие на мускулите, органите и нервната система.
  • Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията, благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера.

Състав:

Дехидратиран протеин от агнешко месо, дехидратирани животински протеини, царевица, пилешки мазнини, ориз, пулп от цвекло, вкус черен дроб, витамини и минерали, ленено семе, ксило-олигозахариди, бирена мая, сол, юка шидигера, антиоксиданти. 

Аналитичен състав:

  • Протеини: 32 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на котката
Слаба Нормална Наднормена
2 кг 31-34 29-32
3 кг 42-47 39-43
4 кг 52-58 49-54
5 кг 62-68 57-63 53-59
6 кг 71-78 71-78 61-67
7 кг 79-88 74-82 68-75
8 кг 82-90 75-83
9 кг 89-99 82-91

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg