Reflex Plus Adult Small Breeds with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко 8 кг

Reflex Plus Adult Small Breeds with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко 8 кг

€28,50
Цена при разпродажба  €28,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Small Breeds with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко 8 кг

Reflex Plus Adult Small Breeds with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко 8 кг

€28,50
Цена при разпродажба  €28,50 Обичайна цена 
Единична цена €3,56/кг
С включени данъци.

Пълноценна супер премиум храна за израснали кучета от малки породи с агнешко.

  • Поддържа здравето на стомашно-чревния тракт със специален микс от пребиотици и пробиотици.
  • Комплексът от органични витамини,минерали и суроватъчен протеин прави тази храна силен имуностимулатор,като също така помага за правилното развитие на мускулите,органите и нервната система.
  • Укрепва имунната система.
  • Има естествено антиоксидантно действие.
Състав: 

Преработени агнешки протеини (20%),животински протеини (дехидратирани),царевица,пилешка мазнина,ориз,царевичен глутен,цвеклова каша,аромат на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,бирена мая,L-карнитин,ленено семе,сол,Юка Шидигера,консерванти - антиоксиданти (E320 & E321)

Аналитичен състав:
  • Протеини: 26 %
  • Мазнини: 15 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
2 кг 58-64 51-56 44-49
3 кг 79-87 68-76 60-66
4 кг 98-108 85-94 74-82
5 кг 116-128 100-111 87-97
6 кг 132-146 115-127 100-111
7 кг 149-164 130-143 112-124
8 кг 164-182 143-158 124-137
9 кг 180-198 156-173 136-150

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg