Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг

Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг

15кг
€63,00
Цена при разпродажба  €63,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг

Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг

€63,00
Цена при разпродажба  €63,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,20/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Пълноценна супер премиум храна, специално формулирана за нуждите на подрастващите котенца, както и на бременните или кърмещи майки.

  • Органичните витамини, минерали и суроватъчния протеин правят храната силен имуностимулатор.
  • Оптималните нива на високоусвояеми протеини и енергия, подсилени от L-карнитин, гарантират оптимално развитие на мускулите и органите.
  • Храната балансира правилно нивата на Омега 3 и 6 в организма.Укрепва имунната система, предотвратява кожни раздразнения и прави кожата лъскава и мека.
  • Формула обогатена с Л-карнитин, който спомага поддържането на отпимално тегло.
  • Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията, благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера.

Състав:

Дехидратиран агнешки протеин, хидролизиран агнешки протеин, ориз, царевица, пилешка мазнина, бирена мая, хидролизирани фибри, хидролизиран пилешки черен дроб, ксилоолигозахарид, юка Шидигера, L-карнитин, смес от витамини и минерали, естествени антиоксиданти.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 32 %
  • Мазнини: 22 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 2 %
Инструкции за хранене
Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Тегло на котето
0.5 кг 1 кг 1.5 кг 2 кг 2.5 кг 3 кг
Дневна дажба 24 - 26 43 - 47 48 - 53 52 - 58 57 - 63 62 - 68

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг
Reflex
Reflex Plus Skin Care with Salmon15.0 kg
€58,80
€3,92/kg