Reflex Plus Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с пилешко 3 кг

Reflex Plus Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с пилешко 3 кг

€11,00
Цена при разпродажба  €11,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с пилешко 3 кг

Reflex Plus Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с пилешко 3 кг

€11,00
Цена при разпродажба  €11,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,67/кг
С включени данъци.

Пълноценна супер премиум храна за подрастващи кученца от дребни породи с пилешко месо.

  • Оптимален растеж с внимателно подбрани висококачествени протеини,витамини и минерали.
  • Укрепва естествените защити на организма,чрез комбинация от пребиотици и антиоксиданти.
  • Поддържа здравето на стомашно-чревния тракт със специален микс от пребиотици и пробиотици.
    • Добавеният калций спомага за развитието на костната система и зъбите.
Състав:
Дехидратиран пилешки протеин,царевица,пшеница,пилешка мазнина,ориз,пулп от цвекло,вкус черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,пивоварна мая,Л-карнитин,ленено семе,сол,Юка Шидигера,антиоксиданти.
Аналитичен състав:
  • Протеини: 30 %
  • Мазнини: 18 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 2.5 %
Препоръки за хранене:
Тегло на порасналото куче 1,5 месеца 3 месеца 5 месеца 8 месеца 12 месеца
5 кг 60 г 90 г 75 г 75 г за пораснали кучета
10 кг 80 г 120 г 145 г 150 г за пораснали кучета
15 кг 85 г 145 г 180 г 220 г за пораснали кучета

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg