Reflex Plus Urinary with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко и с грижа за уринарния тракт 15 кг

Reflex Plus Urinary with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко и с грижа за уринарния тракт 15 кг

15кг
€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Urinary with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко и с грижа за уринарния тракт 15 кг

Reflex Plus Urinary with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко и с грижа за уринарния тракт 15 кг

€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Единична цена €3,64/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Пълноценна супер премиум храна за израснали котки от всички породи с пилешко и с грижа за уринарния тракт.

  • Пилешкото месо съдържа лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини. Те подпомат работата на защитните системи на организма и имат благоприятен ефект върху централната нервна система.
  • Комплексът от органични витамини, минерали и суроватъчен протеин правят тази храна силен имуностимулатор, като също така помагат за правилното развитие на мускулите, органите и нервната система.
  • Храната се грижи за мускулите на котката и неговото оптимално тегло благодарение на висококачествени протеини, Л-карнитин и калориен контрол.
  • Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията, благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера.
  • Защитава здравето на уринарния тракт, поддържайки оптималните нива на pH.
  • Занижено съдържание на магнезий.

Състав:

Хидролизиран пилешки протеин, царевица, ориз, пилешки мазнини, псилиум фибри, фибри от захарна тръстика, влъкна от захарно цвекло, аромат на черен дроб, витамини и минерали, DL-метионин,бирена мая, ленено семе, ксило-олигозахариди, сол, юка шидигера, Л-карнитин, антиоксиданти. 

Аналитичен състав:

  • Протеини: 34 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 4 %


Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на котката
Слаба Нормална Наднормена
2 кг 31-34 29-32
3 кг 42-47 39-43
4 кг 52-58 49-54
5 кг 62-68 57-63 53-59
6 кг 71-78 65-72 60-67
7 кг 79-88 74-82 68-75
8 кг 82-90 75-83
9 кг 89-98 82-91
10 кг 96-106 89-98

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg