RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр

RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр

0.500г
€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр

RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр

€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Единична цена €4,80/кг
С включени данъци.
Размер0.500г

Висококачествена пълноценна балансирана храна за папагали . Внимателно подбрани богати съставки, които осигуряват всички хранителни вещества, необходими за дълъг и здравословен живот. Тази научно обоснована формула отговаря на всички хранителни нужди на папагалите.

  • Храната дава допълнителна сила и енергия на птиците. Водораслите в нея засилват имунната система.
  • Добавените калций, Омега 3 и 6, заздравяват костите,клюна и перата.
  • Основен източник на енергия е специално добавеното черно просо.
  • Основния източник на протеин и мазнини са семената от Нигер.

Състав:

Жълто просо, червено просо, канарено семе, белен овес, елда, бяло сорго, семена от шафранка, слънчогледово семе (5%), нелющен ориз, черно просо (4%), ленено семе, овес, семе нигер, здравословни семена, сушени плодове от офика (1%), сушен морков (0,7%), водорасли (0,1%), калциев глюконат (0,2%)

Аналитичен състав:

  • Протеини: 13.9 %
  • Мазнини: 9.5 %
  • Пепел: 2.9 %
  • Фибри: 9.5 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %
  • Йод: 6 mg/kg

Инструкции за храненене на средни папагали:

Инструкции за храненен на средни папагали
Инструкции за хранене: Дневната норма на RIO храна за средни папагали е 20-30 грама.

Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.


⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg
RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг
Rio
RIO Daily feed for parrots1.0 kg
€5,20
€5,20/kg
RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for budgies0.5 kg
€2,10
€4,20/kg
RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр
Rio
RIO Daily feed for canaries0.5 kg
€2,40
€4,80/kg