RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр

0.500г
€3,00
Цена при разпродажба  €3,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр

€3,00
Цена при разпродажба  €3,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,00/кг
С включени данъци.
Размер0.500г

Качествена и пълноценна храна за диви птици, съставена от специално подбрани компоненти, които осигуряват всички необходими хранителни вещества за дълъг и здравословен живот. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на птиците. Съставът на храната включва:

  • Жълто американско просо (паникум) – богато на хранителни вещества и отличен източник на енергия.
  • Жълто, канарено, японско, бяло, червено, червено американско и черно просо (4%) – разнообразие на текстура и вкус, което подпомага апетита.
  • Семе нигер – богато на мазнини и протеини.
  • Ленено семе – източник на омега-3 мастни киселини и фибри, полезни за перата и храносмилането.
  • Белен овес: Висококачествен източник на енергия и фибри, които са важни за здравословното функциониране на храносмилателната система на птиците.
  • Сусамово семе: Съдържа полезни мазнини, протеини и минерали, които подпомагат оптималното здраве и функциониране на птиците.
  • Водорасли (0,2%): Добавката на водорасли предоставя допълнителни минерали и микроелементи, които са важни за здравето и благосъстоянието на птиците.
  • Калциев глюконат (0,1%): Тази добавка осигурява допълнителен източник на калций, който е необходим за здравето на костите и перата на птиците.

Предимства:

  • Храната дава допълнителна сила и енергия на птиците. Водораслите в нея засилват имунната система.
  • Добавените калций, Омега 3 и 6, заздравяват костите,клюна и перата.
  • Основен източник на енергия е специално добавеното черно просо.
  • Основния източник на протеин и мазнини са семената от Нигер.

Състав:

Жълто американско просо(паникум), жълто просо, канарено семе, японско просо, бяло просо, червено просо, червено американско просо (паникум), черно просо (4%), семе нигер, ленено семе, белен овес, сусамово семе, водорасли (0,2%), калциев глюконат (0,1%).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 16.5 %
  • Мазнини: 15 %
  • Пепел: 3.7 %
  • Фибри: 11.8 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %
  • Йод: 10 mg/kg

Инструкции за храненене на диви птици

Инструкции при храненето на диви птици
Инструкции за хранене: Дневната норма на RIO храна за диви птици е 10-15 грама. 

Винаги предоставяйте чиста и прясна вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг
Rio
RIO Daily feed for parrots1.0 kg
€5,20
€5,20/kg
RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for parakeets0.5 kg
€2,40
€4,80/kg
RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for budgies0.5 kg
€2,10
€4,20/kg
RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр
Rio
RIO Daily feed for canaries0.5 kg
€2,40
€4,80/kg