Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг

Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг

8кг
€80,50
Цена при разпродажба  €80,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг

Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг

€80,50
Цена при разпродажба  €80,50 Обичайна цена 
Единична цена €10,06/кг
С включени данъци.
Размер8кг

Royal Canin Dental Care е специално разработена храна за пораснали котки, която подпомага поддържането на добра устна хигиена и намалява натрупването на зъбен камък. Формулата съчетава механично и химично действие, за да поддържа зъбите чисти и здрави.

  • Намалява образуването на зъбен камък: специално активно вещество се свързва с калция в слюнката и ограничава натрупването на зъбен камък.

  • Почиства зъбите при дъвчене: специално разработените крокети създават „изчеткващ ефект“, който подпомага механичното почистване на зъбите.

  • Доказани резултати: намалява зъбния камък с до 59% само за 28 дни*.

  • Подпомага устната хигиена: насърчава по-продължителното дъвчене и поддържа здрави зъби и венци.

  • Лесносмилаеми L.I.P. протеини: подпомагат доброто храносмилане и усвояването на хранителните вещества.

  • Подкрепя здравето на пикочните пътища: благодарение на балансираното съдържание на минерали.

*Според вътрешно проучване на Royal Canin.

Състав:

сушени птичи протеини, ориз, пшеничен глутен*, животински мазнини, царевица, царевично брашно, растителни влакнини, хидролизирани животински протеини, пшеница, царевичен глутен, минерали (включително пентанатриев трифосфат; 0,2%), кълцано цвекло, рибено масло, соево масло, фрукто-олигозахариди, семена и люспи от псилиум.

Аналитичен състав:
суров протеин 30.0 %
мазнини 15.0 %
сурови влакнини 5.3 %
сурова пепел 7.1 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Dental Care е самостоятелна храна за котки.

Тегло на котката Идеално тегло Наднормено тегло
3 кг 46 г 37 г
4 кг 56 г 45 г
5 кг 66 г 53 г
6 кг 75 г 60 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hairball Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg