Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг

Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг

10кг
€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг

Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг

€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,00/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Royal Canin Hair & Skin Care е специално разработена храна за пораснали котки, която подпомага здравето на кожата и красотата на козината. Формулата е богата на Омега-3 и Омега-6 мастни киселини (EPA, DHA и GLA), които спомагат за по-блестяща, мека и здрава козина, а специален комплекс от витамини подпомага естествената защитна функция на кожата.

  • За здрава кожа и блестяща козина: съдържа Омега-3 и Омега-6 мастни киселини от рибено масло, соево масло и масло от пореч.

  • Поддържа кожната бариера: специален витаминен комплекс подпомага естествената защита на кожата.

  • Доказани резултати: над 90% от собствениците забелязват подобрение в състоянието на кожата и козината само след 3 седмици хранене*.

  • Подпомага храносмилането: лесносмилаемите L.I.P. протеини допринасят за добро усвояване на хранителните вещества.

  • Подкрепя здравето на пикочните пътища: благодарение на балансираното съдържание на минерали.

  • Специални крокети: формата и размерът им насърчават по-доброто сдъвкване и подпомагат устната хигиена.

*Според вътрешно проучване на Royal Canin.

Състав:

сушени птичи протеини, ориз, животински мазнини, пшеничен глутен*, ориз, растителни влакнини, царевица, хидролизирани животински протеини, пшеница, продукти от мая, царевично брашно, царевичен глутен, минерали, кълцано цвекло, соево масло, рибено масло, масло от пореч.

Аналитичен състав:
суров протеин 33.0 %
мазнини 22.0 %
сурови влакнини 4.9 %
сурова пепел 6.9 %
омега-3 мастни киселини 1.03 %
омега-6 мастни киселини 5.31 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Hair & Skin Care е самостоятелна храна за котки.
Дневно количество в грамове:

Тегло на котката Идеално тегло Наднормено тегло
2 кг 31 24
3 кг 41 33
4 кг 50 40
5 кг 59 47
6 кг 67 53


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hairball Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg