Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг

Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг

€57,00
Цена при разпродажба  €57,00 Обичайна цена  €65,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг

Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг

€57,00
Цена при разпродажба  €57,00 Обичайна цена  €65,00
Единична цена €4,75/кг
С включени данъци.

Royal Canin Maxi Puppy е специално разработена храна за кученца от големи породи (26–44 кг в зряла възраст) на възраст от 2 до 15 месеца.

Royal Canin Maxi Puppy,накратко:

  • Подходяща за кученца от големи породи (26–44 кг в зряла възраст) от 2 до 15 месеца
  • С витамини C и E за силна имунна система
  • С Омега 3 мастни киселини (DHA) за правилно развитие на мозъка
  • С пребиотици и лесносмилаеми протеини за добро храносмилане и здрава чревна флора
  • Оптимално енергийно съдържание за нуждите на растящите кученца
  • Специално разработени крокети,които насърчат дъвченето и подпомагат устната хигиена
Състав:

Протеин от птиче месо (сушен),ориз,мляна царевица,говежди и свински протеини (сушени),животинска мазнина,царевица,хидролизирани животински протеини,мляна пшеница,пшеничен глутен,сушено кълцано цвекло,лигноцелулоза,минерали,царевичен глутен,соево олио,рибено масло,фрукто-олигозахариди,псилиум,хидролизирана мая (0,29%),масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA),глюкозамин,хидролизиран хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 2.8 %
Сурова пепел 7.9 %
Омега 3 мастни киселини 0.16 %
Препоръки при хранене (g/ден):
Възраст 26 кг 30 кг 40 кг 44 кг
2 месеца 265 г 275 г 299 г 308 г
6 месеца 406 г 451 г 560 г 601 г
8 месеца 376 г 421 г 526 г 598 г
12 месеца 289 г 322 г 404 г 435 г
16 месеца Maxi Adult
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg