Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг

Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена  €14,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг

Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена  €14,00
Единична цена €8,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Poodle Adult е специално разработена суха храна за пораснали пудели над 10 месеца,съобразена със специфичните хранителни нужди на породата.

  • Красива козина: масло от пореч (Omega 6),Omega 3 EPA & DHA,цистин и метионин за непрекъснат растеж на козината
  • Подобрява остротата на зрението: антиоксидантен комплекс с лутеин,витамини E и C
  • Профилактика срещу зъбен камък: специална големина и форма на крокетите и натриев фосфат
  • Предпазва клетките: синергичен антиоксидантен комплекс срещу стареенето на клетката
  • Предпазва хрущялите: глюкозамин и хондроитин сулфат
Състав:

Царевица,сушен протеин от птиче месо,изолат от растителни протеини,животински мазнини,ориз,мляна царевица,царевичен глутен,хидролизирани животински протеини,сушени парченца цвекло,минерали,соево масло,рибено масло.

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 19.0 %
Сурови влакнини 2.1 %
Сурова пепел 5.5 %
Препоръка за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност висока активност
2 кг 39 г 46 г 52 г
6 кг 90 г 104 г 118 г
10 кг 132 г 152 г 173 г
12 кг 151 г 175 г 199 г

Посочените количества са ориентировъчни. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg