Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг

Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг

€65,00
Цена при разпродажба  €65,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг

Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг

€65,00
Цена при разпродажба  €65,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,42/кг
С включени данъци.

Royal Canin Medium Puppy е специално разработена храна за кученца от средни породи (11–25 кг в зряла възраст) на възраст от 2 до 12 месеца.

Royal Canin Medium Puppy,накратко:

  • Подходяща за кученца от средни породи (11–25 кг в зряла възраст) от 2 до 12 месеца
  • С витамини C и E за силна имунна система
  • С Омега 3 мастни киселини (DHA) за правилно развитие на мозъка
  • С пребиотици и лесносмилаеми протеини за добро храносмилане и здрава чревна флора
  • Оптимално енергийно съдържание за нуждите на растящите кученца
  • Специално разработени крокети,които насърчат дъвченето и подпомагат устната хигиена
Състав:

Протеини от птиче месо (сушени),животинска мазнина,сушени говежди и свински протеини,царевица,мляна пшеница,сушено кълцано цвекло,ориз,хидролизирани животински протеини,мляна царевица,пшеница,царевичен глутен,пшеничен глутен,минерали,соево олио,екстракти от мая,рибено масло,фрукто-олигозахариди,хидролизирана мая (0,29%),масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA).

Аналитичен състав:
Суров протеин 32.0 %
Мазнини 20.0 %
Сурови влакнини 1.7 %
Сурова пепел 8.2 %
Омега 3 мастни киселини 0.17 %
Препоръки при хранене (g/ден):
Възраст 11 кг 14 кг 20 кг 25 кг
2 месеца 154 г 183 г 232 г 243 г
6 месеца 196 г 235 г 308 г 365 г
10 месеца 140 г 169 г 222 г 263 г
12 месеца Medium Adult Medium Adult 218 г 260 г
13 месеца Medium Adult Medium Adult Medium Adult 258 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg
Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг
Royal Canin
Royal Canin Maxi Adult15.0 kg
€76,00
€5,07/kg