Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг

Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг

€76,00
Цена при разпродажба  €76,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг

Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг

€76,00
Цена при разпродажба  €76,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,07/кг
С включени данъци.

Royal Canin Maxi Adult е оптимално адаптирана към нуждите на порасналите кучета от големи породи и предлага балансирано хранене с високосмилаеми протеини и баластни вещества.

Royal Canin Maxi Adult,накратко:
  • Пълноценна суха храна за пораснали кучета от големи породи (26–44 кг) над 15 месеца
  • Оптимално храносмилане: високосмилаеми протеини и баластни вещества
  • Адаптирана големина на крокетите – идеална за челюстите на по-големите кучета,намалява риска от твърде бързо поглъщане
  • Съдържа глюкозамин и хондроитин: естествени съставни части на хрущялната тъкан
  • Съдържа витамин D: за нормалното състояние на костите
  • Източник на антиоксиданти: за подпомагане на защитните сили на тялото
Състав:

Сушен птичи протеин,пшенично брашно,царевица,животинска мазнина,пшеница,хидролизирани животински протеини,царевично брашно,царевичен глутен,сушени говежди и свински протеини,ечемик,кълцано цвекло,минерали,соево масло,продукти от дрожди,рибено масло,масло от Schizochytrium sp.,глюкозамин,хидролизиран хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 26.0 %
Мазнини 17.0 %
Сурови влакнини 1.6 %
Сурова пепел 7.6 %
Препоръка за хранене:
Тегло на кучето Активност <1 час 1–3 часа активност
25–35 кг 345–430 г 430–540 г
35–45 кг 430–510 г 540–640 г
45–60 кг 510–620 г 640–775 г
60–70 кг 620–685 г 775–860 г
70–90 кг 685–815 г 860–1015 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg