Trendline Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

15кг
€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Trendline Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 15 кг

€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,70/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Trendline Adult Cat Food Chicken е пълноценна храна за израснали котки от всички породи, съдържаща витамини и минерали за оптималното развитие и състояние на вашата котка.

Благодарение на балансираните натурални съставки, храната осигурява цялостна грижа за тялото. Месото съдържа лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните и нервната система. Комплексът от витамини, минерали и суроватъчен протеин прави храната силен имуностимулатор. Тауринът е аминокиселина, изключително важна за вашия домашен любимец:

    • Укрепва имунната система и защитните функции на организма.
    • Подобрява функционирането на храносмилателната система, бъбреците и черния дроб.
    • Подкрепя гладкото функциониране на мозъка, нервната система и сърдечно-съдовата система.
    • Нормализира нивото на кръвната захар на котка.
Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица, животински мазнини, дехидратирано пилешко месо, царевичен глутен, дехидратирана сърцевина на захарно цвекло, ориз, аромат черен дроб, сол, ленени семена, суха пивоварна мая, таурин.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 27 %
  • Мазнини: 10 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %

Протеини (27%): осигуряват белтъчините за здрава мускулатура и оптимално функциониране на тъканите и системите.

Мазнини (10%): осигуряват енергия и важни мастни киселини за здравето на кожата и козината, подпомагат абсорбирането на витамини и нервната система.

Пепел (8%): включва минерали, необходими за здрави кости, зъби и нормална функция на организма.

Фибри (2.5%): подпомагат храносмилателната система и поддържат здрава функция на червата.

Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
1 - 2 кг 35-45
3 - 4 кг 60-80
5 - 6 кг 100-120
7 - 8 кг 140-160

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашата котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

В случай, че котката ви преди това не е хранена с тази храна, препоръчваме замяната и да бъде направена постепенно, в продължение на 5-10 дни. Смесвайте старата и новата храна в пропорции 3:1; 2:1; 1:1 и обратно, докато не заместите напълно с новата храна.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg