Trendline Adult Cat Food with Salmon - Пълноценна храна за котки със сьомга 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Salmon - Пълноценна храна за котки със сьомга 15 кг

15кг
€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Trendline Adult Cat Food with Salmon - Пълноценна храна за котки със сьомга 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Salmon - Пълноценна храна за котки със сьомга 15 кг

€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,83/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Trendline Adult Cat Food Salmon е пълноценна храна за израснали котки от всички породи, съдържаща витамини и минерали за оптималното развитие и състояние на вашата котка.

Благодарение на балансирания натурален състав, храната осигурява цялостна грижа за организма. Основният протеин е сьомга, която е нежна за храносмилателната система. Комплексът от витамини, минерали и суроватъчен протеин прави храната силен имуностимулатор. Тауринът е аминокиселина, изключително важна за вашия домашен любимец:

  • Укрепва имунната система и защитните функции на организма.
  • Подобрява функционирането на храносмилателната система, бъбреците и черния дроб.
  • Подкрепя гладкото функциониране на мозъка, нервната система и сърдечно-съдовата система.
  • Нормализира нивото на кръвната захар на котка.
Състав:

Преработени животински протеини, пшеница, царевица, животински мазнини, сьомга, царевичен глутен, сушено захарно цвекло, аромат на черен дроб, аромат на риба, сол, ленено семе, сушенa биренa мая, таурин.

  • Преработени животински протеини: източник на протеини за здрава мускулатура и общо благополучие.
  • Пшеница и царевица: въглехидрати, които осигуряват енергия за котката.
  • Животински мазнини: концентрирана енергия и важни мастни киселини за здрава кожа и козина.
  • Сьомга: източник на омега-3 мастни киселини, полезни за кожата и сърцето.
  • Царевичен глутен: източник на протеини за допълнително хранително покритие.
  • Сушено захарно цвекло: източник на фибри за по-добро храносмилане и здрави черва.
  • Аромати на черен дроб и риба: подобряват вкусовите качества на храната.
  • Ленено семе: източник на фибри и мастни киселини за здрава кожа и козина.
  • Сушена бирена мая: подпомага храносмилането и здравето на червата.
  • Таурин: важна аминокиселина за зрението и здравето на сърцето.
Аналитичен състав:
  • Протеини: 27 %
  • Мазнини: 10 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
1 - 2 кг 35-45
3 - 4 кг 60-80
5 - 6 кг 100-120
7 - 8 кг 140-160

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашата котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

В случай, че котката ви преди това не е хранена с тази храна, препоръчваме замяната и да бъде направена постепенно, в продължение на 5-10 дни. Смесвайте старата и новата храна в пропорции 3:1; 2:1; 1:1 и обратно, докато не заместите напълно с новата храна.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg