WHISKAS with Chicken - Суха храна за котки с пилешко месо 14кг

WHISKAS with Chicken - Суха храна за котки с пилешко месо 14кг

14кг
€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
WHISKAS with Chicken - Суха храна за котки с пилешко месо 14кг

WHISKAS with Chicken - Суха храна за котки с пилешко месо 14кг

€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,21/кг
С включени данъци.
Размер14кг

Сухата храна Whiskas 1+ с пилешко месо е създадена от прясно месо и грижливо балансирана с всички важни витамини и минерали в оптимално съотношение — за да получава вашата котка всичко, от което се нуждае. Специалните гранули "Knackits" са хрупкави отвън и с вкусен пълнеж отвътре, на които никоя котка не може да устои.

Освен че е вкусна, тази пълноценна храна за пораснали котки се грижи и за здравето им. Хрупкавата структура нежно почиства зъбите и предотвратява натрупването на зъбен камък, а витамин A носи дълготрайна полза за зрението. Храната има и профилактично действие срещу заболявания на пикочните пътища.

Whiskas 1+ с пиле, накратко:

  • Самостоятелна суха храна за котки на възраст над 12 месеца
  • С гранули Knackits, с вкусен пълнеж: хрупкави отвън, отвътре с мек и вкусен пълнеж
  • Грижа за зъбите: чрез нежно триене предотвратява натрупването на зъбен камък
  • За здравето на пикочните пътища: подпомага тяхната функция и предотвратява развитието на заболявания
  • За силно зрение: високото съдържание на витамин A подпомага зрението
  • Качествени, пълноценни и здравословни съставки за балансирано хранене
  • Без изкуствени аромати

Състав:


зърнени храни, месо и месни продукти (от които 4% пилешко в светлокафевите гранули), вторични растителни продукти, масла и мазнини, растителни белтъчни екстракти, минералини вещества, зеленчуци (4% моркови в оранжевите гранули, 4% грах в зелените гранули).

Аналитични съставки:

суров протеин 30.0 %
мазнини 11.5 %
сурови влакнини 1.9 %
сурова пепел 9.1 %
калций 1.5 %
фосфор 0.97 %

 

Препоръка за хранене:

Тегло на котката Хранене само със суха храна Смесено хранене
3 кг 45 г 15 г суха храна + 1 1/2 пауча
4 кг 55 г 15 г суха храна + 2 пауча
5 кг 65 г 25 г суха храна + 2 пауча
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg