Whiskas Junior with Chicken - Суха храна за подрастващи котки с пилешко месо 14кг

Whiskas Junior with Chicken - Суха храна за подрастващи котки с пилешко месо 14кг

14кг
€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Whiskas Junior with Chicken - Суха храна за подрастващи котки с пилешко месо 14кг

Whiskas Junior with Chicken - Суха храна за подрастващи котки с пилешко месо 14кг

€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,21/кг
С включени данъци.
Размер14кг

Сухата храна за котки Whiskas Junior с пилешко е специално разработена за нуждите на подрастващите котенца до 12-месечна възраст, подходяща също за кърмещи или бременни котки. В периода на интензивен растеж котенцата имат нужда от храна, богата на калории и протеини, както и от всички основни витамини, минерали и хранителни вещества, които полагат основите за по-дълъг и здравословен живот.

Whiskas Junior е балансирана храна, която поддържа малките котенца здрави и доволни. Разнообразните крокети със специален вкус са истинско преживяване за вашия малък любимец.

Whiskas Junior с пиле, накратко:

  • Самостоятелна храна за подрастващи котета до 12-месечна възраст, както и за кърмещи или бременни котки
  • Висококачествени и здравословни съставки, осигуряващи балансираното хранене
  • Щадяща технология на производство
  • Повишено съдържание на енергия и протеини: съобразено с нуждите на подрастващите котенца
  • В подкрепа на естествените защитни сили на организма: с повишено съдържание на витамин E и таурин
  • С лесноусвоимо пилешко месо: в помощ на храносмилането
  • С калций: за оптимално развитие на костите и за укрепване на зъбите
Състав:

месо и животински субпродукти (40%, от които 4% пиле в кафевите гранули *), зърнени храни, масла и мазнини, вторични растителни продукти, растителни белтъчни екстракти, минерали, мляко и млечни продукти (от тях 0,7% обезмаслено мляко на прах в гранулите с пълнеж, съответстват на 4% обезмаслено мляко*), зеленчуци (от тях 0,5% сушени моркови съответстват на 4% моркови в оранжевите гранули и 1% сушен грах съответстват на 4% грах в зелените гранули*).
**Кафевите гранули съставляват 69% от продукта, гранулите с пълнеж формират 15% от продукта, а оранжевите и зелените гранули - по 8%.

Аналитични съставки:
суров протеин 35.0 %
мазнини 13.3 %
сурови влакнини 2.0 %
сурова пепел 7.0 %
калций 1.4 %
фосфор 0.93 %

 

Препоръки за хранене:
Възраст на котката Хранене само със суха храна Смесено хранене
до 3 месеца 55 г 20 г суха храна + 1 1/2 пауча
4 до 5 месеца 65 г 25 г суха храна + 1 1/2 пауча
6 до 12 месеца 70 г 20 г суха храна + 2 пауча
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg