Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр

Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр

€4,60
Цена при разпродажба  €4,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр

Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр

€4,60
Цена при разпродажба  €4,60 Обичайна цена 
Единична цена €5,11/кг
С включени данъци.

Храната Little One съдържа целия комплекс от протеини, мазнини, въглехидрати, витамини и минерали, необходими за висококачественото хранене и здравето на вашата чинчила. Балансираното съдържание осигурява висока хранителна стойност и достъпност на храната.

Състав:

тревни пелети, овесени ядки, ечемичени люспи, грахови люспи, сушен морков, рожков, царевични люспи, многозърнести пелети, царевично червено, сушени ябълки, структура на люцерната, фруктоолигозахариди, екстракт от юка

Аналитичен състав:

  • Протеини: 16.3 %
  • Мазнини: 3.9 %
  • Пепел: 7.4 %
  • Фибри: 16 %
  • Калций: 1 %
  • Фосфор: 0.6 %

Указания за хранене:

Дневната норма на храна Little One за чинчили е 20–25 g.

Уверете се, че вашият домашен любимец има прясна вода и сено.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Junior Rabbits0.9 kg
€4,60
€5,11/kg
Little One feed for Guinea pigs - Пълноценна храна за морски свинчета 900 гр
Little ONE
Little One feed for Guinea pigs0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр
Little ONE
Little One feed for Hamsters0.4 kg
€2,40
€6,00/kg