Farma Rabbit - Храна за гризачи 20 кг

Farma Rabbit - Храна за гризачи 20 кг

20кг
€35,00
Цена при разпродажба  €35,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Farma Rabbit - Храна за гризачи 20 кг

Farma Rabbit - Храна за гризачи 20 кг

€35,00
Цена при разпродажба  €35,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,75/кг
С включени данъци.
Размер20кг

Смес от 22 различни подбрани проверени семена без прах и чужди тела.

 

Състав:

  • Люцерна Алфа-Алфа (ефел), ечемик, пшеница, царевица, рожков, цветни корени от зърнени храни и зеленчуци (цвекло), царевични люспи, овес, експандиран ориз, червено сорго, необелен ориз, сушени плодове, грахови люспи, бобови люспи, фурми, стафиди, смокини, бананов чипс.




⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Complete Cuni Adult – Пълноценна екструдирана храна за зайци 0.5 кг
Versele Laga
Complete Cuni Adult0.5 kg
€5,40
€10,80/kg
Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци
Versele Laga
Complete Cuni Sensitive1.75 kg
€19,30
€11,01/kg
Виж
Complete Chinchilla & Degu – Пълноценна екструдирана храна за чинчили и дегу 0.5 кг
Versele Laga
Complete Chinchilla & Degu500 g
€6,00
€12,00/kg
Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg