Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг

7кг
€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг

€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Единична цена €6,36/кг
С включени данъци.
Размер7кг

Brit Care Healthy Digestion & Delicate Taste е супер премиум беззърнеста храна за котки над 1 година с чувствително храносмилане и капризен апетит.

  • Без зърнени култури, консерванти и ГМО

  • С прясна пуйка и сьомга за отличен вкус и висококачествен протеин

  • Пробиотици и пребиотици за по-добро храносмилане и здрава чревна флора

  • Подпомага имунната система и усвояването на хранителните вещества

  • Юка Шидигера спомага за намаляване на неприятната миризма на изпражненията

  • Морският зърнастец подпомага здравето на бъбреците и пикочните пътища

  • Ниското съдържание на магнезий и добавеният L-метионин подпомагат поддържането на оптимално pH на урината

Подходящ избор за котки с чувствителен стомах, които се нуждаят от лесносмилаема и вкусна храна за всекидневно хранене.

Състав:

прясно пуешко месо (26%), дехидратирана сьомга (26%), жълт грах (16%), нахут (11%), птиче месо (консервирани с токофероли, 8%), изсушен корен от цикория (2.5%), сушени ябълки (2%), масло от сьомга (2%), хидролизиран пилешки дроб (2%), пивоварна мая (2%), ленено семе (1%), суха лайка (0.5%), минерали, изсушен морски зърнастец (0.3%), сушени боровинки (0.2%), фруктоолигозахариди (0.015%), манан-олигозахариди (0.015%), лактобацилус ацидофилус HA-122 инактивиран (15x10⁹ клетки/kg).

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 32.0%
  • Сурови мазнини: 16.0%
  • Сурови влакнини: 1.5%
  • Сурова пепел: 7.5%
Препоръки за хранене:

Тегло на котката Дневно количество
2 - 3 кг 40 - 55 г
3 - 5 кг 55 - 75 г
5 - 7 кг 75 - 85 г
7 - 9 кг 85 - 95 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Kitten7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг
Brit
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive ...8.0 kg
€37,00
€4,63/kg