Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг

Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг

7кг
€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг

Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг

€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Единична цена €6,36/кг
С включени данъци.
Размер7кг

Brit Care Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development е специално разработена беззърнена храна за котенца до 12 месеца, както и за бременни и кърмещи котки. Богатата на хранителни вещества формула осигурява всичко необходимо за здравословен растеж, правилно развитие и силен имунитет.

Brit Care Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development, накратко:

  • Подходяща за котенца до 12 месеца, бременни и кърмещи котки
  • Високо съдържание на качествени протеини за развитието на мускулите и здравословния растеж
  • Балансирани витамини и минерали за здрави кости, зъби и правилно развитие
  • С коластра, пребиотици и пробиотици за силна имунна система и добро храносмилане
  • Без зърнени култури – подходяща за котки с чувствително храносмилане
  • Лесносмилаема рецепта с висококачествени съставки
  • Без оцветители и консерванти

Пълноценна храна, създадена да осигури най-добрия старт в живота на котенцата и необходимата подкрепа за бременни и кърмещи котки.

Състав:

сушено пуешко месо (30%), прясно пилешко месо (26%), птича мазнина (консервирана с токофероли, 12%), жълт грах (12%), нахут (8%), масло от сьомга (3%), хидролизирани пилешки дробчета (2%), ленено семе (2%), сушена ябълка (2%), бирена мая (1%), коластра (0,5%), сушена лайка (0,5%), минерали, сушен ракитник (0,3%), сушени червени боровинки (0,2%), фруктоолигозахариди (0,025%), мананолигозахариди (0,02%), юка шидигера (0,01%).

Аналитичен състав:

суров протеин 38.0 %
мазнини 18.0 %
сурови влакнини 1.5 %
сурова пепел 7.2 %
калций 1.2 %

 

Препоръки за хранене:
Brit Care Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development е самостоятелна храна за котки.

Възраст на котето 1 - 4 месеца 4 - 7 месеца 7 - 12 месеца
Дневно количество 25 - 55 г 55 - 80 г 80 -100 г
Тегло на бременната или кърмеща котка - 3 - 4 кг 5 - 6 кг
Дневно количество - 55 - 80 г 90 -140 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг
Brit
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive ...8.0 kg
€37,00
€4,63/kg