Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

7кг
€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

€44,50
Цена при разпродажба  €44,50 Обичайна цена 
Единична цена €6,36/кг
С включени данъци.
Размер7кг

Проблемите с бъбреците и пикочните пътища не са рядкост при котките. За да подпомогнете по оптимален начин здравето на вашата котка в такава ситуация е добре да преминете към използването на специална храна. Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health е особено подходящо за кастрирани котки. Храната се отличава с балансирана, вкусна рецепта, без съдържание на зърно.

Тази суха храна е с ниско съдържание на магнезий и L-метионин, които могат да спомогнат за поддържане на оптимални стойности на pH на урината. За подпомагане на здравето на бъбреците и пикочните пътища към рецептата са добавени ракитник и кресон. Котешката храна Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health е направена с прясно пилешко месо, което е много вкусно и е източник на лесносмилаеми протеини.

Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health, накратко:

  • Висококачествена суха храна за пораснали кастрирани котки
  • С прясно пилешко месо: лесносмилаемо и много вкусни
  • Подкрепа за бъбреците и пикочните пътища: ниските нива на L-метионин и магнезий могат да допринесат за поддържане на оптимални стойности на pH на урината; специална рецепта с ракитник
  • Овкусена с плодове и билки: естествени източници на витамини и антиоксиданти
  • Съставки с отлична смилаемост: с лесноусвоими хранителни и жизненоважни вещества
  • С пробиотици и пребиотици: благоприятстват функцията на храносмилателната и имунната системи
  • Без зърно: подходяща и за котки, страдащи от съответните алергии и непоносимости
  • С воден кресон: с натурални антибиотични свойства
  • Без оцветители и консерванти
Състав:

прясно пилешко месо (26%), сушено пилешко месо (26%), жълт грах (18%), нахут (8%), сушена ябълка (7%), птича мазнина (консервирана с токофероли, 5%), масло от сьомга (2%), хидролизирани пилешки дробчета (2%), бирена мая (2%), семена и люспи от псилиум (1%), ленено семе (1%), сушена латинка (0,5%), сушена лайка (0,5%), минерали, сушен ракитник (0,3%), сушени червени боровинки (0,2%), фруктоолигозахариди (0,015%), мананолигозахариди (0,015%), юка шидигера (0,008%).

Аналитични съставки:

суров протеин 36.0 %
мазнини 12.0 %
сурови влакнини 3.5 %
сурова пепел 9.0 %
калций 0.8 %

 

Препоръки за хранене:

Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health е самостоятелна храна за котки.

Тегло на котката Дневно количество
2 - 3 кг 40 - 55 г
3 - 5 кг 55 - 75 г
5 - 7 кг 75 - 85 г
7 - 9 кг 85 - 95 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Kitten7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг
Brit
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive ...8.0 kg
€37,00
€4,63/kg