Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг

Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг

€78,00
Цена при разпродажба  €78,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг

Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг

€78,00
Цена при разпродажба  €78,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,50/кг
С включени данъци.

Ако търсите пълноценна суха храна,специално за кучета с чувствително храносмилане,с Brit Care Grain-free Adult All size Sensitive с еленско и картофи ще направите добър избор.Сухата храна е приготвена с вкусен дивеч,който служи като единствен източник на животински протеини.Тя не съдържа зърнени култури,което допринася за добрата поносимост.

Brit Care Grain-free Adult All size Sensitive с еленско и картофи осигурява на вашия четириног приятел всички важни хранителни вещества.Те включват Омега 3 мастни киселини,които могат да подпомогнат кожата и козината,както и пребиотици и пробиотици,които могат да подпомогнат нормалното храносмилане.Добавените плодове и билки придават завършек на балансирания състав на рецептата. 

Brit Care Grain-free Adult All size Sensitive с еленско и картофи,накратко:
 

  • Пълноценна суха храна за пораснали кучета от всички породи
  • Добреусвоима:приготвена с лесносмилаеми съставки,подходяща за кучета,чувствителни към храната
  • Монопротеинова:еленско като единствен източник на животински протеини
  • С Омега 3 мастни киселини:може да подпомогне доброто състояние на кожата и козината
  • Без зърнени култури:подходяща за кучета със съответните алергии и непоносимости
  • Растителни съставки:обогатена с билки и плодове,за балансирано хранене,богато на жизненоважни вещества
  • Подпомага храносмилането:съдържа пребиотици и пробиотици
  • Източник на хондроитин сулфат и глюкозамин
  • Съдържа таурин:важна аминокиселина за много жизненоважни функции
  • Без пилешка мазнина:обогатена с кокосово масло
Състав:

Сушено еленско месо (36%),картофи (30%),кокосово масло,сушени пресовани ябълки,масло от сьомга (5%),ленено семе (4%),бирена мая,грахово брашно.

Аналитичен състав:
Суров протеин 25.0 %
Мазнини 14.0 %
Сурови влакнини 3.0 %
Сурова пепел 8.5 %
Калций 1.7 %

 

Препоръки за хранене:

Brit Care Grain-free Adult All size Sensitive с еленско и картофи е самостоятелна храна за кучета.
 

Тегло на кучето Дневно количество
5 кг 85 г
10 кг 140 г
15 кг 180 г
20 кг 230 г
25 кг 270 г
30 кг 310 г
40 кг 380 г
50 кг 440 г
60 кг 510 г
70 кг 570 г
80 кг 630 г
90 кг 680 г


Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг
Brit
Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with...7.0 kg
€56,00
€8,00/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg