Brit Premium Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 15 кг

Brit Premium Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 15 кг

€41,50
Цена при разпродажба  €41,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Premium Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 15 кг

Brit Premium Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 15 кг

€41,50
Цена при разпродажба  €41,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,77/кг
С включени данъци.

Brit Premium by Nature Adult Medium е висококачествена суха храна,която осигурява на средноголемите кучета оптимални количества витамини,минерали,влакнини и пребиотици.

Високото съдържание на пилешко месо (45%) осигурява оптимален прием на протеини и достатъчно енергия.Мастните киселини Омега 3 и 6 укрепват нервната система и допринасят за оптималното развитие и функциониране на мозъка.Brit Premium by Nature Adult Medium е богата на витамини,минерали и органични микроелементи,което допринася за балансираността на менюто.Бирената мая и маслото от сьомга благоприятстват здравето на кожата и козината и укрепват и защитават имунната система.Използването на естествени съставки и билкови и плодови екстракти,както и пълната липса на соя и изкуствени добавки и консерванти прави Brit Premium by Nature Adult Мedium вкусна и предпочитана храна.

Brit Premium by Nature Adult Medium,накратко: 

  • Висококачествена самостоятелна храна за пораснали кучета от средни породи (10-25 кг)
  • С отлична поносимост:подходяща също за бременни и кърмещи кучки
  • С високо съдържание на пилешко месо (45%):източник на белтъчини и енергия,за здравословен растеж
  • Екстракти от плодове и билки за още по-добър вкус и висока смилаемост
  • Пълна с витамини,минерали и органични микроелементи за балансирано хранене
  • Фрукто-олигозахаридите подпомагат чревната микрофлора и усвояването на калция
  • Манан-олигозахаридите подпомагат правилното развитие на имунната система
  • Пребиотици подпомагат работата на чревната система и обмяната на веществата
  • Мастни киселини Омега 3 и 6 за здравето на кожата
  • Бирена мая и масло от сьомга са естествени източници на антиоксиданти
  • Екстракт от юка:редуцира образуването на газове,намалява неприятните миризми директно в червата
  • Без добавена соя,консерванти и изкуствени добавки
Състав:

Сушено пилешко месо (45%),овес,пшеница,пилешка мазнина,царевица,сушени пресовани ябълки,масло от сьомга (2%),хидролизирани пилешки дробчета,бирена мая,колаген.

Аналитичен състав:
Суров протеин 26.0 %
Мазнини 15.0 %
Сурови влакнини 2.2 %
Сурова пепел 7.0 %
Фосфор 1.1 %

 

Препоръки за хранене:

Brit Premium by Nature Adult Medium е самостоятелна храна за пораснали кучета от средни породи.

Тегло на кучето Дневно количество
10 кг 120 г
15 кг 160 г
20 кг 190 г
25 кг 230 г


Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг
Brit
Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with...7.0 kg
€56,00
€8,00/kg
Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг
Brit
Brit Care Adult All size Sensitive with Ven...12.0 kg
€78,00
€6,50/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg