Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг

Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг

€50,00
Цена при разпродажба  €50,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг

Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг

€50,00
Цена при разпродажба  €50,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,33/кг
С включени данъци.

Farma Parrot Special Mix е специална смес,разработена за големи папагали,с внимателно подбрани качествени семена.Обогатена е със сушени плодове като чипс от банан,кайсии,стафиди,ядки от фъстъци и други добавки като пуканки от ориз,семки от тиква,царевични люспи и цветни крокети от зърнени храни и зеленчуци.

Основни предимства:
  • Специална смес за големи папагали с висококачествени семена
  • Обогатена със сушени плодове (чипс от банан,кайсии,стафиди),фъстъци и цветни крокети от зърнени храни и зеленчуци (цвекло)
  • Формулирана съобразно специалните технически познания на ветеринари и развъдчици,съгласно изискванията на ЕС
Състав:

Раирано слънчогледово семе екстра едро,овес,рожкови,раирано слънчогледово семе,шафран,цветни крокети от зърнени храни и зеленчуци (цвекло),неолющен ориз,черно слънчогледово семе,ядки от фъстъци,царевични люспи,ечемичени люспи,бяло слънчогледово семе,фъстъци,смокини,стафиди,чипс от банан,кайсии,елда,семки от тиква,пуканки от ориз

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 17,8%
  • Сурови мазнини: 21,3%
  • Влакнини: 7,5%
Начин на употреба: 

100-150 г дневно на птица,освежавайте редовно.Съхранявайте на хладно и сухо място.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг
Farma
Farma Parakeet20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг
Farma
Farma Budgie20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг
Farma
Farma Pigeon20.0 kg
€20,00
€1,00/kg
RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg