Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг

Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг

Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,60/кг
С включени данъци.

Farma Parakeet Special Mix е специална смес,разработена за големи видове папагалчета (Large Parakeets),с внимателно подбрани качествени семена.Обогатена е с бяло слънчогледово семе,шафран,елда,галети и други ценни съставки.

Основни предимства:
  • Специална смес за големи видове папагалчета с висококачествени семена
  • Обогатена с бяло слънчогледово семе,шафран,елда и галети
  • Формулирана съобразно специалните технически познания на ветеринари и развъдчици,съгласно изискванията на ЕС
Състав:

Жълто просо,белени овесени ядки,раирано слънчогледово семе,пшеница,неолющен ориз,шафран,червено просо,бяло просо,галети,канарско семе,ленено семе,елда,бяло слънчогледово семе

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 14,3%
  • Сурови мазнини: 11,1%
  • Влакнини: 10,4%
Начин на употреба:

50-60 г дневно на птица,освежавайте редовно.Съхранявайте на хладно и сухо място.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг
Farma
Farma Parrot15.0 kg
€50,00
€3,33/kg
Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг
Farma
Farma Budgie20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг
Farma
Farma Pigeon20.0 kg
€20,00
€1,00/kg
RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg