Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 6 кг

Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 6 кг

€44,00
Цена при разпродажба  €44,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 6 кг

Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 6 кг

€44,00
Цена при разпродажба  €44,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,33/кг
С включени данъци.

За да може от малкото сладко кученце да израсне жизнерадостно силно куче,от особено голяма важност е оптималното снабдяване с хранителни вещества през първата година от живота.Hill's Science Plan Puppy Small Breeds с пилешко е специално разработена за този етап от живота.Сухата храна е идеална за кученца от малки породи и снабдява Вашия любимец с всичко от което той се нуждае,за да се развива добре.

Тази храна се отличава с оптимален хранителен профил и балансирано съдържание на минерали.Това може да подпомогне нормалното развитие на костите и зъбите.Hill's Science Plan Puppy Small Breeds с пилешко съдържа висококачествени протеини,които могат да спомогнат за изграждането на мускулната маса,а DHA от рибено масло може да допринесе за нормалното развитие на очите и мозъчната функция.За укрепване на съпротивителните сили на организма храната е обогатена със специална комбинация от антиоксиданти.Гранулките на храната са много малки и са перфектни по размер за малките муцунки на кученцата от дребните породи.

Състав:

Брашно от пилешко и пуешко месо (19% пиле, птиче месо общо 29%),натрошен ориз,пшеница,животински мазнини,царевица,протеинов хидролизат,сушено кълцано цвекло,царевичен протеин на прах,минерали,ленено семе,рибено масло (1,5%),растително масло,овесени трици,фруктолигозахариди,сушено доматено пюре,сушен пулп от цитрусови плодове,спанак на прах.

Аналитичен състав:
Суров протеин 28.7 %
Мазнини 18.2 %
Сурови влакнини 2 %
Сурова пепел 7.9 %
Калций 1.5 %

 

Препоръки за хранене:

Hill's Science Plan Puppy Small Breeds с пилешко е самостоятелна храна за подрастващи кученца

Очаквано крайно тегло възраст в месеци
1,5 – 3 4 – 5 6 – 8 9 – 11 12 - 24
1 кг 30 - 45 г 50 - 45 г 45 - 40 г 40 - 35 г 35 - зряла възраст
5 кг 75 - 120 г 125 - 130 г 130 - 110 г 110 г 110 - зряла възраст
10 кг 100 - 170 г 190 - 200 г 205 - 175 г 175 - 165 г 165 - зряла възраст
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувстивитен стомах и кожа с пилешко 6 кг
Hill's
Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sens...6.0 kg
€48,50
€8,08/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg