N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг

N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг

5кг
€41,00
Цена при разпродажба  €41,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг

N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг

€41,00
Цена при разпродажба  €41,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,20/кг
С включени данъци.
Размер5кг

Farmina N&D Cat Tropical Selection с пилешко месо съдържа уникална комбинация от тропически плодове като папая, манго, киви, ананас и банан, както и древни зърнени храни като лимец и овес, които имат нисък гликемичен индекс. Тази пълноценна суха храна е подходяща за котки от всички възрасти и породи и осигурява вкусно и балансирано хранене, която вашият домашен любимец много ще хареса.

Плодовете, съдържащи се във Farmina N&D Tropical Selection, са източник на ценни витамини и естествени антиоксиданти, които допринасят за общото благосъстояние на вашия домашен любимец. Освен това храната осигурява фибри, които подпомагат оптималното храносмилане и дълготрайното усещане за ситост . Това подпомага и контрола на теглото на вашия домашен любимец. 

Farmina N&D Cat Tropical Selection с пилешко месо, накратко:
 

  • Пълноценна суха храна за котки от всички възрасти и породи
  • С вкусно пилешко: вкусен и лесносмилаем източник на животински протеини
  • Съдържа микс от тропически плодове: богати на естествени антиоксиданти и витамини
  • Нисък гликемичен индекс: рецепта с древни зърнени култури като лимец и овес
  • Природосъобразен състав: 92% от общото протеиново съдържание са от животински източници
  • Източник на фибри: подпомага оптималното храносмилане и дълготрайното усещане за ситост
  • Осигурява витамин С: подпомага защитните сили на организма
  • С таурин: важна аминокиселина за поддържане на нормалното зрение при котките
Състав:

обезкостено пилешко месо (22%), сушен пилешки протеин (20%), лимец (12%), овес (12%), сушен протеин от херинга, сушени яйца, пилешка мазнина, сушено кълцано цвекло, рибено масло (от херинга), брашно от люцерна, сушени моркови, инулин, фрукто-олигозахариди, екстракт от дрожди (източник на манан-олигозахариди), сушен банан (0,5%), сушено киви (0,5%), сушено манго (0,5%), сушена папая (0,5%), сушен ананас (0,5%), сушен спанак, семена и люспи от псилиум, натриев хлорид, сушена бирена мая, куркума, екстракт от алое вера.

Аналитичен състав:
суров протеин 32.0 %
мазнини 11.0 %
сурови влакнини 2.7 %
сурова пепел 8.3 %
влажност 8.0 %

 

Препоръки за хранене:

Farmina N&D Cat Tropical Selection с пиле е самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката Дневно количество
2 кг 26 - 43 г
2,5 кг 30 - 50 г
3 кг 34 - 57 г
3,5 кг 38 - 62 г
4 кг 41 - 68 г
4,5 кг 44 - 74 г
5 кг 48 - 80 г
5,5 кг 51 - 85 г
6 кг 54 - 90 г
6,5 кг 57 - 95 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене. 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered w...5.0 kg
€41,00
€8,20/kg